PİZZA WİNGS DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

Öncelikle, Türkiye'nin gelişmekte olan pizza markalarından biri olan Pizza Wings'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.'Pizza Wings''gelişen hızlı tüketim alışkanlıklarını da göz önüne alarak her yaştan tüketiciye ulaşma hedefi ile günlük taze hamurdan özel olarak üretilen pizzalarıyla birlikte özel formüllü gerçek 'fried chicken' lezzetini bir arada sunabilen,Türkiye'nin ilk ve tek markası olma özelliğini taşımaktadır.

En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz ve Kendi işini kurmak isteyen, işlerinin geleceğine ve karlılığına direkt etki edecek kararlar alabilme şansı arayan işletmeciler için mükemmel fırsatlar sunarız.

Franchise başvurusu yaptığınız andan itibaren doğru lokasyon seçimi, gün geçtikçe artacak eğitim, kiralama, inşaat (dekorasyon), lojistik, tedarik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda tecrübeli ve bilgili profesyonel bir kadronun tam desteği ile faaliyete geçmeden önce tüm süreçler hakkında donanımlı hale gelerek yeni işinize siz de tecrübe ve bilgi sahibi olarak başlayacaksınız.

 

VİZYONUMUZ

İnançlı  ve Kararlı adımlarla çıktığımız bu yolda, vatandaşlarımızı en hesaplı ve en kaliteli pizza ile tanıştırmak, bu yolda bizimle birlikte yürüyen değerli frinchise'larımız (bayilerimiz) e keyifli ve kazançlı bir iş ortamı yaratmak en büyük hedefimizdir. 

 

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz süre içerisinde Değerli müşterilerimize daima 1.sınıf hizmet vermek, aynı zamanda kaliteli,hijyenik ve hesaplı ürünlerimiz ile buluşturmak en temel görevimizdir.

 

TM© 2023 Pizza Wings bir ZNG GROUP kuruluşudur. Pizza wings logosu ve kullanım hakkı zng ltd.şti adına tescillidir.Türkiye'de Lisanslı kullanım hakkına sahiptir.                                                                                                                                     

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Instagram Social Icon

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

(0232)220 2 500