top of page

LEZZET

BU KANATLARIN ALTINDA

Pizza Wins Dünyasına Hoş Geldiniz!

Öncelikle, Türkiye'nin gelişmekte olan pizza markalarından biri olan Pizza Wings'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.'Pizza Wings''gelişen hızlı tüketim alışkanlıklarını da göz önüne alarak her yaştan tüketiciye ulaşma hedefi ile günlük taze hamurdan özel olarak üretilen pizzalarıyla birlikte özel formüllü gerçek 'fried chicken' lezzetini bir arada sunabilen,Türkiye'nin ilk ve tek markası olma özelliğini taşımaktadır.

En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz ve Kendi işini kurmak isteyen, işlerinin geleceğine ve karlılığına direkt etki edecek kararlar alabilme şansı arayan işletmeciler için mükemmel fırsatlar sunarız.

Bayilik başvurusu yaptığınız andan itibaren doğru lokasyon seçimi, gün geçtikçe artacak eğitim, kiralama, inşaat (dekorasyon), lojistik, tedarik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda tecrübeli ve bilgili profesyonel bir kadronun tam desteği ile faaliyete geçmeden önce tüm süreçler hakkında donanımlı hale gelerek yeni işinize siz de tecrübe ve bilgi sahibi olarak başlayacaksınız.

Vizyonumuz

İnançlı  ve Kararlı adımlarla çıktığımız bu yolda, vatandaşlarımızı en hesaplı ve en kaliteli pizza ile tanıştırmak, bu yolda bizimle birlikte yürüyen değerli frinchise'larımız (bayilerimiz) e keyifli ve kazançlı bir iş ortamı yaratmak en büyük hedefimizdir. 

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz süre içerisinde Değerli müşterilerimize daima 1.sınıf hizmet vermek, aynı zamanda kaliteli,hijyenik ve hesaplı ürünlerimiz ile buluşturmak en temel görevimizdir.

bottom of page