top of page

"Kazanç Bu Kanatların Altında"

Avantajlı Bayilik için Hemen Ara

Pizza Wings'in sizlere özel bayilik avantajlarını kaçırmayın!

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz.

Öncelikle, Türkiye nin gelişmekte olan pizza markalarından biri olan Pizza Wings'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Franchise başvurusu yaptığınız andan itibaren doğru lokasyon seçimi, gün geçtikçe artacak eğitim, kiralama, inşaat (dekorasyon), lojistik, tedarik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda tecrübeli ve bilgili profesyonel bir kadronun tam desteği ile faaliyete geçmeden önce tüm süreçler hakkında donanımlı hale gelerek yeni işinize siz de tecrübe ve bilgi sahibi olarak başlayacaksınız.

 

''Pizza Wings''gelişen hızlı tüketim alışkanlıklarını da göz önüne alarak her yaştan tüketiciye ulaşma hedefi ile günlük taze hamurdan özel olarak üretilen pizzalarıyla birlikte özel formüllü gerçek 'fried chicken' lezzetini bir arada sunabilen,Türkiye'nin ilk ve tek markası olma özelliğini taşımaktadır.

En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz ve Kendi işini kurmak isteyen, işlerinin geleceğine ve karlılığına direkt etki edecek kararlar alabilme şansı arayan işletmeciler için mükemmel fırsatlar sunarız.
Gelişen piyasa koşullarında Pizza wings sizlere eşsiz Franchising fırsatları sunuyor.Gelin bu Markayı birlikte Kanatlandıralım.

Franchise Nedir?

Franchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.

Franchise Avantajları Nedir?

 • Markalı, itibarlı bir iş sahibi olmanın yoludur.

 • İşinde bağımsız olmak demektir.

 • Yatırımının hızlı geri dönmesidir.

 • Yaşamak için tatmin edici gelir sağlar.

 • Denenmiş, kendini kanıtlamış, az riskli bir iş kurulur.

 • Düşük maliyetle yüksek gelir sağlanır.

 • Rahat satılacak tanınmış marka alınır.

 • Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, kolay mutlu edilen, hazır müşteri gelir.

 • Geniş bir korumalı bölge verilir.

 • İşletme sorunları yaşadığında arkasında danışabileceği bir kurum olacak.

 • Bilmediğini öğrenir, gerektiğinde danışabileceği bir kadro olur.

 • Yatırımda ve tedarikte sorun yaşamaz.

 • Pazarlamada ana firma ne yapacağını bilir, yardımcı olur.

 • Anlaşma katı olsa bile uygulaması yumuşak olacak, sıcak ilişkiler kurulacaktır.

Franchise kullanım bedeli (franchise fee)Nedir ?

Franchise alanın işletme süresince sistemi ve markayı kullanması karşılığında franchise verene ödediği bedeldir. Genellikle aylık bazen haftalık alınan bedel cironun veya karın belli bir oranı olabileceği gibi, başka büyüklüklere, örneğin işletme alanına veya hizmet birimi adedine göre de alınabilir. Kullanım bedeli için bir taban sınır konabileceği gibi, aylık sabit bir ödeme de alınabilir.

Reklam Fonu (Advertising Fee)

Merkezden yapılan toplu reklam harcamaları için bir fon kurulur ve işletmelerden katkı bedeli toplanır. Bu bedel genellikle ciro ile orantılı tanımlanır.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası

1- Yüz Yüze Görüşme

2- Lokasyon Belirleme

3- İş Planı Hazırlama

4- Eğitim

5- Dükkan Kiralama

6- Açılış Pazarlama Planı

7- Açılış

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page